mamici si copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige !

+25
celina74
m23luiza
adina111
mary24
adyna_2k6
bunicuta
alinagherman
monica_2008
capbunvivi
paul_A
analis
myky22
GABITA
Steluta
alinazgz
aditza_0476
lilique
georgiana-francesca
beatrice2007
bubulinutza
anuta22
andrea27
rucsandra
miky_28
simona
29 participanți

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

In jos

castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Empty castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige !

Mesaj Scris de simona Joi Mai 14, 2009 9:34 am

To:

simonegrea@yahoo.com


Buna Simona

Te rog sa alegi tu cistigatorii. M-am uitat pe poze.


Elena

fetelor , acesta e raspunsul sponsorului nostru elena !
nu voi alege eu .... va invit pe voi sa o faceti!


eu va invit pe toate cele care sunteti membrii in acest forum ... sa veniti cu 3 nume de user ( care credeti voi ) sa castige...din cei care au postat poze pe topikul concursului!
aceste raspunsuri de la voi le asteptam in urmatoarea saptamana , pana joi seara la ora 00 (21.mai.2009)


puteti sa parcurgeti topikul concursului ........ sau sa alegeti din pozele participante , pe care le va posta miky( am rugato sa le adauge intrun topik separat numit,,pozele participante la concurs,, ) ... 3 participanti!
va asteptam cu cele 3 nume de castigatori propusi de catre voi!

*-- vor fi desemnati castigatori cei care au cele mai multe propuneri din partea voastra !
*--VA ROG SA ARGUMENTATI<< DE CE?>> AR TREBUI CA EI SA CASTIGE ... !
*--altfel NU se vor lua in considerare postarile !


VA ASTEPTAM !
simona
simona
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 16699
Varsta : 41
Localizare : VALCANI,jud timis
Joburi/Distractii : prietenele mele din forum,poop !
Stare de spirit : o mamica implinita !!!!!!
zodia ta : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Capricorn
. : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 17/10/2008

https://happy-family.1forum.biz

Sus In jos

castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Empty Re: castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige !

Mesaj Scris de miky_28 Joi Mai 14, 2009 9:53 am

asteptam fetele sa isi exprime optiunea cu mentiunea ca participantii la concurs pot numi 3 useri dar nu se pot numi pe ei insisi!

aici puteti vedea pozele participante si puteti sa va exprimati optiunea!
https://happy-family.1forum.biz/http-wwwbijuterii-elenaro-va-invita-la-concurs-f65/pozele-participante-la-concurs-t1057.htm

bafta tuturor fetelor!
miky_28
miky_28
supermoderator
supermoderator

feminin
Numarul mesajelor : 10397
Varsta : 44
Localizare : aproape de voi
Joburi/Distractii : cadru didactic
Stare de spirit : vesela si pusa pe sotii
zodia ta : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Rac
. : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 26/10/2008

Sus In jos

castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Empty Re: castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige !

Mesaj Scris de rucsandra Joi Mai 14, 2009 10:13 am

m-am uitat.am admirat si am ales dupa parerea mea ce imi place mie
miki_28
simona
mary_24
rucsandra
rucsandra
membru avansat
membru avansat

feminin
Numarul mesajelor : 270
Varsta : 40
Localizare : mioveni
Joburi/Distractii : bebe meu scumpic
Stare de spirit : o mama implinita si fericita
zodia ta : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Taur
. : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 08/11/2008

Sus In jos

castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Empty Re: castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige !

Mesaj Scris de simona Joi Mai 14, 2009 10:18 am

FETELOR , VA ROG SA ARGUMENTATI PRINTR-O FRAZA ...DE CE ???

*-- vor fi desemnati castigatori cei care au cele mai multe propuneri din partea voastra !
*--VA ROG SA ARGUMENTATI<< DE CE?>> AR TREBUI CA EI SA CASTIGE ... !
*--altfel NU se vor lua in considerare postarile !
simona
simona
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 16699
Varsta : 41
Localizare : VALCANI,jud timis
Joburi/Distractii : prietenele mele din forum,poop !
Stare de spirit : o mamica implinita !!!!!!
zodia ta : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Capricorn
. : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 17/10/2008

https://happy-family.1forum.biz

Sus In jos

castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Empty Re: castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige !

Mesaj Scris de rucsandra Joi Mai 14, 2009 10:20 am

mi-au placut foarte mult pozele
chiar foarte mult
sper sa nu fie cu suparare
m-au incantat mult pozele celor care le-am numit
rucsandra
rucsandra
membru avansat
membru avansat

feminin
Numarul mesajelor : 270
Varsta : 40
Localizare : mioveni
Joburi/Distractii : bebe meu scumpic
Stare de spirit : o mama implinita si fericita
zodia ta : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Taur
. : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 08/11/2008

Sus In jos

castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Empty Re: castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige !

Mesaj Scris de andrea27 Joi Mai 14, 2009 10:24 am

Salutare fetelor....
Am rasfoit pozele voastre si permiteti sa-mi exprim parerea....

Simona
Miky_28
mary_24

Imi plac la nebunie pozele lor....mai ales la simona pt ca m-a surprins obiceiu de la ei....
Va tin pumnii fetelor....si bafta multa
andrea27
andrea27
nou venit
nou venit

feminin
Numarul mesajelor : 22
Varsta : 43
. : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 07/02/2009

Sus In jos

castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Empty Re: castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige !

Mesaj Scris de anuta22 Joi Mai 14, 2009 10:31 am

buna seara,sau buna noaptea,nu stiu cum ar trebui sa va spun.
m-am uitat si eu in topic la toate pozele,si cel mai mult mi-au placut


mary24
miky_28
cosmetic.style


de ce mi-au placut,poi dupa parerea mea sunt foarte frumoase pozele,si facute intradevar in spiritul Sfantului Paste,adica cu oua rosii,pasca,cozonac,mancarea traditionala.

multa bafta tuturor.
anuta22
anuta22
supervip
supervip

feminin
Numarul mesajelor : 795
Varsta : 36
Localizare : onesti bacau
Joburi/Distractii : navigatul pe net
Stare de spirit : fericita
zodia ta : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Gemeni
. : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 07/04/2009

Sus In jos

castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Empty Re: castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige !

Mesaj Scris de simona Joi Mai 14, 2009 10:43 am

VIN SI EU CU PAREREA MEA !

MIKY28 ... MIA PLACUT CUM A ARANJAT MASA DE PASTE, SUPER ARANJAMENT ... !
MARY24 LA FEL , O MASA FRUMOASA, ALEX CIOC CU OUL ... .. AS FI MANCAT ACUM O PRAJI DE ACOLO !

GABITA ... MIA PLACUT CUM A VOPSIT OUALE ... SUPER FRUMOSE SI PASCA DEASEMENEA
simona
simona
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 16699
Varsta : 41
Localizare : VALCANI,jud timis
Joburi/Distractii : prietenele mele din forum,poop !
Stare de spirit : o mamica implinita !!!!!!
zodia ta : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Capricorn
. : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 17/10/2008

https://happy-family.1forum.biz

Sus In jos

castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Empty Re: castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige !

Mesaj Scris de bubulinutza Joi Mai 14, 2009 11:56 am

Optiunile mele sunt:
mary24 - mi a placut aranjamentul mesei si alex e tare dragals langa cosuletul cu oua!
miky_28 - Mi-a placut aranjamentul mesei si mi a facut posta!
gabita - mi a placut cum dadea gabitu cioc cu toata familia!

bubulinutza
supervip
supervip

feminin
Numarul mesajelor : 2763
Varsta : 37
Localizare : Ploiesti/Buzau
Stare de spirit : Oscilez intre agonie si extaz!
zodia ta : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Sagetator
. : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 19/10/2008

http://afacerea-ta-avon.blogspot.com/

Sus In jos

castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Empty Re: castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige !

Mesaj Scris de beatrice2007 Joi Mai 14, 2009 12:14 pm

georgiana francesca - foarte frumoasa masa in familie, bucate alese si muuulta veselie.. superb... si totul in aer liber... ce poate fi mai frumos? bravo

miky28 - super aranjamentul... pentru clatit ochii si sufletul... foarte frumos 97

mary24 - simplu si expresiv... cosulete cu oua si puisori... scumpicul de baietel... si prajituri minunate... numai bune sa le papi.... castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! 503302

castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! 286756

beatrice2007
membru avansat
membru avansat

feminin
Numarul mesajelor : 125
Varsta : 55
zodia ta : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Fecioara
. : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 29/10/2008

Sus In jos

castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Empty Re: castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige !

Mesaj Scris de georgiana-francesca Joi Mai 14, 2009 5:10 pm

vin si eu cu parerea mea...

mary24-imi place de alex e un cavaler cu fetita aceea....

cosmetic.style-frumos aranjata masa

anuta...la iarba verde si cu toata familia
georgiana-francesca
georgiana-francesca
moderator
moderator

feminin
Numarul mesajelor : 7511
Varsta : 42
Localizare : comanesti/bacau
Joburi/Distractii : agent publicitar
Stare de spirit : vesela si energica
zodia ta : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Sagetator
. : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 18/10/2008

Sus In jos

castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Empty Re: castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige !

Mesaj Scris de lilique Joi Mai 14, 2009 5:21 pm

vin si eu

1.georgiana-francesca -cand o vad pe fetita jucandu-se cu ouale, parca il vad pe Bubu... e tare dulce
2.Simona- pentru ca are o familie unita si doua printese superbe
3. cosmetic.style- pentru aranjamentul mesei, iar prima poza m-a dat pe spate


Bafta multa tutror!!!
lilique
lilique
supervip
supervip

feminin
Numarul mesajelor : 1767
Varsta : 39
Localizare : tg-jiu
zodia ta : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Berbec
. : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 26/02/2009

Sus In jos

castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Empty Re: castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige !

Mesaj Scris de miky_28 Joi Mai 14, 2009 6:25 pm

vin si eu cu numele celor care mi-au placut pozele:

mary24-mi-a placut masa,simpla dar frumoasa iar alex este un dulce cum l-ai prins cu mana in cosul cu oua!pozele sunt minunate,te pup!

simona - mi-a placut familia mare,adunata la un loc ceea ce cred ca e lucru mare si e ceva ce mie una imi lipseste,mi-au placut cadourile puse de la iepuras si faptul ca inca pastrati obiceiul cu mersul la biserica pentru cei plecati dintre voi! te pup simo si ma bucur ca virtual te-am cunoscut!

cosmetic style - mi-au placut pozele foarte mult.masa de la biserica e aranjata minunat,masa in familie mi-a placut iar in prima poza mi-a placut bucuria de pe fata baietelului tau care ducea cosul cu oua vopsite!te pup si sa aveti parte numai de bucurii!

bafta tuturor!
miky_28
miky_28
supermoderator
supermoderator

feminin
Numarul mesajelor : 10397
Varsta : 44
Localizare : aproape de voi
Joburi/Distractii : cadru didactic
Stare de spirit : vesela si pusa pe sotii
zodia ta : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Rac
. : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 26/10/2008

Sus In jos

castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Empty Re: castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige !

Mesaj Scris de aditza_0476 Joi Mai 14, 2009 6:31 pm

1 .georgiana-francesca.......cesca este o dulce si merita sa castige
2.simona .......ce placut este sa ai o familie numeroasa
3.mary24 .....toate pozele au fost frumoase
aditza_0476
aditza_0476
membru incepator
membru incepator

feminin
Numarul mesajelor : 35
Varsta : 47
. : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 08/11/2008

Sus In jos

castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Empty Re: castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige !

Mesaj Scris de alinazgz Joi Mai 14, 2009 6:52 pm

eu cred ca georgiana francesca mie chiar imi place castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! 286756

alinazgz
membru avansat
membru avansat

feminin
Numarul mesajelor : 138
Varsta : 48
Localizare : slobozia
Stare de spirit : mereu vesela si cea mai implinita mamica
. : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 06/11/2008

Sus In jos

castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Empty Re: castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige !

Mesaj Scris de alinazgz Joi Mai 14, 2009 6:57 pm

parerea mea este ca georgiana francesca , simo si mari24 mie chair mia placut castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! 286756

alinazgz
membru avansat
membru avansat

feminin
Numarul mesajelor : 138
Varsta : 48
Localizare : slobozia
Stare de spirit : mereu vesela si cea mai implinita mamica
. : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 06/11/2008

Sus In jos

castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Empty Re: castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige !

Mesaj Scris de Steluta Joi Mai 14, 2009 7:02 pm

georgiana-francesca-pentru ca fetita este o dulcica....
simona- pentru ca are o familie frumoasa .
mary24 - pentru ca mi-au placut pozele
Steluta
Steluta
membru avansat
membru avansat

feminin
Numarul mesajelor : 293
Varsta : 52
Localizare : campina
zodia ta : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Scorpion
. : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 26/01/2009

Sus In jos

castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Empty Re: castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige !

Mesaj Scris de Vizitato Joi Mai 14, 2009 7:25 pm

Mie mi-au placut, in ordine:
georgiana francesca pentru printesa mica, pentru cum se joaca ea cu ouale si pentru familia adunata la masa

mary24 pentru ouale frumos colorate si prajiturile care imi fac cu ochiul

cosmetic.style pentru masa superb aranjata

Bafta tuturor

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Empty Re: castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige !

Mesaj Scris de GABITA Joi Mai 14, 2009 7:54 pm

vin si eu cu propunerea mea

raruta- mi-a placut ouale cum lea vopsit

anutta 22- foarte frumos picnicul din padure

simona-foarte interesante obiceiuri

mult succes fetele
GABITA
GABITA
supervip
supervip

feminin
Numarul mesajelor : 1771
Varsta : 45
Localizare : bucuresti
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica
Stare de spirit : fericita, implinita
zodia ta : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Gemeni
. : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 15/11/2008

http://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Empty Re: castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige !

Mesaj Scris de miky_28 Joi Mai 14, 2009 8:37 pm

miky_28 a scris:asteptam fetele sa isi exprime optiunea cu mentiunea ca participantii la concurs pot numi 3 useri dar nu se pot numi pe ei insisi!

aici puteti vedea pozele participante si puteti sa va exprimati optiunea!
https://happy-family.1forum.biz/http-wwwbijuterii-elenaro-va-invita-la-concurs-f65/pozele-participante-la-concurs-t1057.htm

bafta tuturor fetelor!

haideti fetele,va asteptam cu optiunea voastra in legatura cu acest concurs
miky_28
miky_28
supermoderator
supermoderator

feminin
Numarul mesajelor : 10397
Varsta : 44
Localizare : aproape de voi
Joburi/Distractii : cadru didactic
Stare de spirit : vesela si pusa pe sotii
zodia ta : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Rac
. : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 26/10/2008

Sus In jos

castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Empty Re: castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige !

Mesaj Scris de myky22 Joi Mai 14, 2009 9:11 pm

anuta22
mary24 foarte expresiv
cosmetic.style sunt foarte frumoase pozele,si facute intradevar in spiritul Sfantului Paste

myky22
membru incepator
membru incepator

feminin
Numarul mesajelor : 49
Varsta : 38
. : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 25/01/2009

Sus In jos

castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Empty Re: castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige !

Mesaj Scris de analis Joi Mai 14, 2009 10:59 pm

simona
Anuta22
cosmetic style

Pozele sunt foarte frumoase. Imi plac ca se pastreaza inca anumite obiceiuri.
Succes fetelor!
analis
analis
supervip
supervip

feminin
Numarul mesajelor : 1029
Varsta : 44
Localizare : Constanta
Stare de spirit : vesela
. : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 19/12/2008

Sus In jos

castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Empty Re: castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige !

Mesaj Scris de paul_A Vin Mai 15, 2009 1:20 am

gabita - cum ciocnea ouale
mary24- super aranjamentul
simona- superba familie
paul_A
paul_A
supervip
supervip

feminin
Numarul mesajelor : 548
Varsta : 38
Localizare : prahova
Joburi/Distractii : licentiata
Stare de spirit : foarte happy
zodia ta : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Capricorn
. : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 14/11/2008

Sus In jos

castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Empty Re: castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige !

Mesaj Scris de Vizitato Vin Mai 15, 2009 1:37 am

1.mary24 ... îmi plac mult pozele cu copii care papă :*
2. miky28 ... mâncarea e frumos aranjată, ouăle sunt lucioase, mult roşu în poze... super!
3. răruţa... păcat că pozele sunt un pic în ceaţă, dar ilustrează f. frumos spiritul sărbătorilor pascale

Felicitări tuturor fetelor şi lumina paştelui să vă încălzească sufletul până la următorul Paşte! :X castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! 503302

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Empty Re: castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige !

Mesaj Scris de capbunvivi Vin Mai 15, 2009 1:38 am

ok asa
pupici

capbunvivi
supervip
supervip

feminin
Numarul mesajelor : 1270
Varsta : 42
Stare de spirit : buna
zodia ta : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Fecioara
. : castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 10/12/2008

Sus In jos

castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige ! Empty Re: castigatori concurs ! vino si alege chiar tu pe cei 3 care ai vrea sa castige !

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum