mamici si copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

INSCRIERE ,,cadouri de la mamici pt copiii,, (luna mai )!!

+15
VULCAN
bubulinutza
alinagherman
Andreea Juhos
rucsandra
Bianca291
analis
cosmetic.style
miky_28
ionik
dara.style
florares
raruta
mary24
simona
19 participanți

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

In jos

INSCRIERE ,,cadouri de la mamici pt copiii,, (luna mai )!! - Pagina 4 Empty Re: INSCRIERE ,,cadouri de la mamici pt copiii,, (luna mai )!!

Mesaj Scris de miky_28 Sam Mai 23, 2009 11:06 pm

Andreea Juhos a scris:FETELOR AMI PARE RAU CA SUNT PROBLEME

speram ca de data aceasta totul sa iasa bine,si sa nu ne mai confruntam cu probleme! kiss
miky_28
miky_28
supermoderator
supermoderator

feminin
Numarul mesajelor : 10397
Varsta : 44
Localizare : aproape de voi
Joburi/Distractii : cadru didactic
Stare de spirit : vesela si pusa pe sotii
zodia ta : INSCRIERE ,,cadouri de la mamici pt copiii,, (luna mai )!! - Pagina 4 Rac
. : INSCRIERE ,,cadouri de la mamici pt copiii,, (luna mai )!! - Pagina 4 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 26/10/2008

Sus In jos

INSCRIERE ,,cadouri de la mamici pt copiii,, (luna mai )!! - Pagina 4 Empty Re: INSCRIERE ,,cadouri de la mamici pt copiii,, (luna mai )!!

Mesaj Scris de raruta Dum Mai 24, 2009 12:16 am

Si eu sunt dejamagita ca am trimis cadoul de Paste si nici macar un multumesc nu am primit. Dar sa va zic fetelor MA ASTEPTAM la asa ceva. Stiam ce a patit Mary. Asa ca FARA CUVINTE!
raruta
raruta
supervip
supervip

feminin
Numarul mesajelor : 1477
Varsta : 43
Localizare : aici langa voi
Joburi/Distractii : bibliotecar scolar
Stare de spirit : vesela, energica
zodia ta : INSCRIERE ,,cadouri de la mamici pt copiii,, (luna mai )!! - Pagina 4 Berbec
. : INSCRIERE ,,cadouri de la mamici pt copiii,, (luna mai )!! - Pagina 4 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 18/10/2008

Sus In jos

INSCRIERE ,,cadouri de la mamici pt copiii,, (luna mai )!! - Pagina 4 Empty Re: INSCRIERE ,,cadouri de la mamici pt copiii,, (luna mai )!!

Mesaj Scris de Hellenaa Dum Mai 24, 2009 12:39 am

fetelor din pacate la aceasta etapa nu m-am inscris la concursul cu schimbul de cadouri.....la noi in Bacau se organizeaza o intalnire intre mamici si facem acolo schimb de cadouri...plus ca am de cumparat...multe multe cadouri pt nepoti, finuti, copii ai prietenilor apropiati....asa ca de data aceasta ma voi bucura pentru voi........sper sa nu mai existe probleme, si sa va bucurati de micile daruri.....incercati sa fiti mai optimiste......e atat de frumos sa daruiesti cadouri........chiar daca primesti inapoi ceva mai micut, mai putin valoros...sau se pierde pe drum.....de multe ori este vine postei....dar va recomand sa le puneti recomandata( in cazul in care nu ajunge la destinatar...se intoarce inapoi...si nu e scump deloc) va pupik!
Hellenaa
Hellenaa
supervip
supervip

feminin
Numarul mesajelor : 608
Varsta : 41
Localizare : Bacau
. : INSCRIERE ,,cadouri de la mamici pt copiii,, (luna mai )!! - Pagina 4 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 23/03/2009

Sus In jos

INSCRIERE ,,cadouri de la mamici pt copiii,, (luna mai )!! - Pagina 4 Empty Re: INSCRIERE ,,cadouri de la mamici pt copiii,, (luna mai )!!

Mesaj Scris de cosmetic.style Lun Mai 25, 2009 12:36 am

Buna tuturor,
eu am trimis azi cadoul catre baietzelul rarutei. Sper sa iti placa raruta, nu e ceea ce am vorbit noi dar cu toate acestea sper sa fie pe placul tau, implicit si al baiatului.
La multi ani de ziua copilului. Pupici din partea noastra. matura
cosmetic.style
cosmetic.style
sponsor
sponsor

feminin
Numarul mesajelor : 443
Varsta : 42
Localizare : Arad
zodia ta : INSCRIERE ,,cadouri de la mamici pt copiii,, (luna mai )!! - Pagina 4 Fecioara
. : INSCRIERE ,,cadouri de la mamici pt copiii,, (luna mai )!! - Pagina 4 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 11/03/2009

http://www.cosmeticstyle.webs.com

Sus In jos

INSCRIERE ,,cadouri de la mamici pt copiii,, (luna mai )!! - Pagina 4 Empty Re: INSCRIERE ,,cadouri de la mamici pt copiii,, (luna mai )!!

Mesaj Scris de simona Lun Mai 25, 2009 1:28 am

cosmetic.style a scris:Buna tuturor,
eu am trimis azi cadoul catre baietzelul rarutei. Sper sa iti placa raruta, nu e ceea ce am vorbit noi dar cu toate acestea sper sa fie pe placul tau, implicit si al baiatului.
La multi ani de ziua copilului. Pupici din partea noastra. matura

DARA , TE ASTEPT IN ACEST TOPIK SA POSTEZI !
https://happy-family.1forum.biz/concursuri-intre-membrii-forumului-happy-family-f61/tragerea-la-sorti-cadou-de-la-mamici-pt-copii-t1090-40.htm
AICI E TRAGEREA LA SORTI SI MAMICILE AU ADAUGAT CA AU TRIMIS CADOURILE ...

IN ACEST TOPIK A RAMAS SA SE DISCUTE DESPRE INSCRIERI ..SI DESPRE CELE CARE NU AU PRIMIT NIMIK ... DE LA CELE CU CARE AU PICAT LA TRAGERE ...

SPER SA VA REZOLVATI FETELOR , ACEST ASPECT ! matura SURPRISED
simona
simona
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 16699
Varsta : 41
Localizare : VALCANI,jud timis
Joburi/Distractii : prietenele mele din forum,poop !
Stare de spirit : o mamica implinita !!!!!!
zodia ta : INSCRIERE ,,cadouri de la mamici pt copiii,, (luna mai )!! - Pagina 4 Capricorn
. : INSCRIERE ,,cadouri de la mamici pt copiii,, (luna mai )!! - Pagina 4 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 17/10/2008

https://happy-family.1forum.biz

Sus In jos

INSCRIERE ,,cadouri de la mamici pt copiii,, (luna mai )!! - Pagina 4 Empty Re: INSCRIERE ,,cadouri de la mamici pt copiii,, (luna mai )!!

Mesaj Scris de cosmetic.style Lun Mai 25, 2009 1:59 am

La mine te-ai referit Simona? emo

Eu sunt Gina. Dupa ce am postat aici am vazut ca trebuia dincolo. emo
cosmetic.style
cosmetic.style
sponsor
sponsor

feminin
Numarul mesajelor : 443
Varsta : 42
Localizare : Arad
zodia ta : INSCRIERE ,,cadouri de la mamici pt copiii,, (luna mai )!! - Pagina 4 Fecioara
. : INSCRIERE ,,cadouri de la mamici pt copiii,, (luna mai )!! - Pagina 4 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 11/03/2009

http://www.cosmeticstyle.webs.com

Sus In jos

INSCRIERE ,,cadouri de la mamici pt copiii,, (luna mai )!! - Pagina 4 Empty Re: INSCRIERE ,,cadouri de la mamici pt copiii,, (luna mai )!!

Mesaj Scris de simona Mar Mai 26, 2009 12:50 am

ha ha ...ce tare , team botezat , scuzama LAUGHFING , da la tine ! nui niumik ca ai postat aici , te puppp!!!!!!!!!!!! matura
simona
simona
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 16699
Varsta : 41
Localizare : VALCANI,jud timis
Joburi/Distractii : prietenele mele din forum,poop !
Stare de spirit : o mamica implinita !!!!!!
zodia ta : INSCRIERE ,,cadouri de la mamici pt copiii,, (luna mai )!! - Pagina 4 Capricorn
. : INSCRIERE ,,cadouri de la mamici pt copiii,, (luna mai )!! - Pagina 4 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 17/10/2008

https://happy-family.1forum.biz

Sus In jos

INSCRIERE ,,cadouri de la mamici pt copiii,, (luna mai )!! - Pagina 4 Empty Re: INSCRIERE ,,cadouri de la mamici pt copiii,, (luna mai )!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum