mamici si copii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Clubul forumistelor,Happy Family!!!

+16
adriana
GABITA
della
florares
monica_2008
flo09
miky_28
Ana
FETITA CU BIGUDIURI
alinagherman
georgiana-francesca
adyna_2k6
simona
anka9mai
marika
mary24
20 participanți

Pagina 4 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Urmatorul

In jos

Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Empty Re: Clubul forumistelor,Happy Family!!!

Mesaj Scris de marika Lun Dec 14, 2009 12:29 am

Buna fetelor!
sunt mai "tacuta" ca de obicei, la fel ca si Adyna,nu-s in apele mele...
revin cand voi fi mai bine dispusa...

Va pup pe toate! Va doresc o zi cat mai frumoasa!!!
marika
marika
supervip
supervip

feminin
Numarul mesajelor : 1957
Varsta : 43
Localizare : Cluj-Napoca
zodia ta : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Gemeni
. : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 01/03/2009

Sus In jos

Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Empty Re: Clubul forumistelor,Happy Family!!!

Mesaj Scris de adyna_2k6 Lun Dec 14, 2009 12:37 am

nu stiu fetelor ce e cu mine..am si plans astazi...probabi ca vin si sarbatorile si este al.3-la an cand nu sunt alaturi de mami meu si de tati meu acasa...imi este asa de dor de ei de nu mai pot..vb.cu ei la tel dar nu e ca si cum ar fi langa mine sai simt..as vrea asa de mult sai strang in brate...as vrea sa fie totul cum era inainte..ii iubesc asa de mult si nu pot fi langa ei..intre mine si ei este o relatie mai speciala..m-au ajutat foarte mult in viata si mi-au fost alaturi in orice clipa...imi este dor si de casuta mea...dar ce sa fac...asta e viata si uneori o urasc ca e asa...
adyna_2k6
adyna_2k6
supervip
supervip

feminin
Numarul mesajelor : 3473
Varsta : 45
Localizare : acasa cu familia..Italy(Bologna)
Joburi/Distractii : fac sport in fiecare zi
Stare de spirit : vesela si fericita
zodia ta : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Rac
. : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 24/02/2009

http://www.hi5.com/friend/profile/displayProfile.do?userid=13386

Sus In jos

Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Empty Re: Clubul forumistelor,Happy Family!!!

Mesaj Scris de flo09 Lun Dec 14, 2009 1:15 am

BUNA FETELOR CE MAI FACETI Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 0334 SANTA Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 24449 fete NICE DAY
flo09
flo09
supervip
supervip

feminin
Numarul mesajelor : 576
Varsta : 49
Localizare : brasov
. : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 17/11/2009

Sus In jos

Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Empty Re: Clubul forumistelor,Happy Family!!!

Mesaj Scris de marika Lun Dec 14, 2009 1:24 am

adyna_2k6 a scris:nu stiu fetelor ce e cu mine..am si plans astazi...probabi ca vin si sarbatorile si este al.3-la an cand nu sunt alaturi de mami meu si de tati meu acasa...imi este asa de dor de ei de nu mai pot..vb.cu ei la tel dar nu e ca si cum ar fi langa mine sai simt..as vrea asa de mult sai strang in brate...as vrea sa fie totul cum era inainte..ii iubesc asa de mult si nu pot fi langa ei..intre mine si ei este o relatie mai speciala..m-au ajutat foarte mult in viata si mi-au fost alaturi in orice clipa...imi este dor si de casuta mea...dar ce sa fac...asta e viata si uneori o urasc ca e asa...

Adyna,imi pare rau!
Si eu sunt mamoasa,desi ne certam des,o iubesc tare mult si nu rezist prea mult fara sa ne vedem.
La un moment dat am avut sansa de a ne muta in alta tara,doar ca am renuntat la idee tocmai pt ca n-as putea sta departe de parinti!

Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 678577 te pup! Sa-ti treaca repede supararea!

Flo,tu esti gospodina noastra consacrata.Ce bun ai gatit azi? Sa ma mai inspir si eu.Nu mai am idei ce sa gatesc pt mofturosii mei! ZAPADA
marika
marika
supervip
supervip

feminin
Numarul mesajelor : 1957
Varsta : 43
Localizare : Cluj-Napoca
zodia ta : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Gemeni
. : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 01/03/2009

Sus In jos

Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Empty Re: Clubul forumistelor,Happy Family!!!

Mesaj Scris de alinagherman Lun Dec 14, 2009 5:28 am

buna fetelor...ce mai faceti? mai inainte a plecat fina de la mine..m-am vopsit.....
adyna inteleg ce zici...si eu sunt departe de mama mea si ii simt lipsa enorm...3 ani de zile nu am vazut-o. a plecat din cauza tatalui meu care bea tot timpul si ca se saturase de scandaluri. in 3 ani o singura data l-a vazut pe fabi...nu a fost langa mine cand am nascut sau cand am avut nevoie de ea....cu sufletul stiu ca e cu mine dar doare foarte tare ca nu o pot strange in brate si nu ne putem bucura impreuna de tot ce avem....o sa fie bine si pentru noi. doare foarte tare lipsa ei in tot timpul anului dar de sarbatori durerea se intensifica....deja am lacrimi in ochi...curaj adyna va fi bine Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 620557
alinagherman
alinagherman
supervip
supervip

feminin
Numarul mesajelor : 7087
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Stare de spirit : vesela
zodia ta : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Taur
. : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 05/03/2009

Sus In jos

Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Empty Re: Clubul forumistelor,Happy Family!!!

Mesaj Scris de adyna_2k6 Lun Dec 14, 2009 5:44 am

multumesc Alina..iti multumesc ca esti alaturi de mine in aceste clipe...cand am citit ce ai scris mi sau umezit okii...imi pare rau si ptr.tine...tu stii cel mai bine cum este cand nu o ai pe mama langa tine cand ai nevoie de ea..stiu ca si ei sufera dar nu vor sa-mi arate mai ales ca sunt singurul loc copilll.dar ce sa fac am sa trec si de asta...tot ce fac acum fac ptr.puisorul meu sai fie mai bine si sa fie alaturi de tatal lui..
pupici de la mine ptr.tine Alina kiss
nu e vb.maryka ca sunt mamoasa dar imi lipsesc sfaturile ei,zambetul ei si ochii ei plini de bucurie cand ma vedeau ca sunt fericita si okii ei care plangeau cand ma vedeau ca sunt trista..
iti multumesc si tie ca esti alaturi de mine..poop kiss
adyna_2k6
adyna_2k6
supervip
supervip

feminin
Numarul mesajelor : 3473
Varsta : 45
Localizare : acasa cu familia..Italy(Bologna)
Joburi/Distractii : fac sport in fiecare zi
Stare de spirit : vesela si fericita
zodia ta : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Rac
. : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 24/02/2009

http://www.hi5.com/friend/profile/displayProfile.do?userid=13386

Sus In jos

Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Empty Re: Clubul forumistelor,Happy Family!!!

Mesaj Scris de marika Lun Dec 14, 2009 7:42 am

alinagherman a scris:buna fetelor...ce mai faceti? mai inainte a plecat fina de la mine..m-am vopsit.....
adyna inteleg ce zici...si eu sunt departe de mama mea si ii simt lipsa enorm...3 ani de zile nu am vazut-o. a plecat din cauza tatalui meu care bea tot timpul si ca se saturase de scandaluri. in 3 ani o singura data l-a vazut pe fabi...nu a fost langa mine cand am nascut sau cand am avut nevoie de ea....cu sufletul stiu ca e cu mine dar doare foarte tare ca nu o pot strange in brate si nu ne putem bucura impreuna de tot ce avem....o sa fie bine si pentru noi. doare foarte tare lipsa ei in tot timpul anului dar de sarbatori durerea se intensifica....deja am lacrimi in ochi...curaj adyna va fi bine Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 620557
SAD Alina,mi-au dat lacrimile SAD
Imi pare ff rau pt tot ceea ce ti s-a intamplat.
N-am cuvinte...
marika
marika
supervip
supervip

feminin
Numarul mesajelor : 1957
Varsta : 43
Localizare : Cluj-Napoca
zodia ta : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Gemeni
. : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 01/03/2009

Sus In jos

Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Empty Re: Clubul forumistelor,Happy Family!!!

Mesaj Scris de anka9mai Lun Dec 14, 2009 8:43 am

vaiii fetele nu am intrat azi deloc si ce sa vad acum ca sunteti triste SAD ce sa zic Adina si Alina.....e greu cu mama departe dar e si mai bine sa fii la casa ta si pe picioarele tale. asa ca va doresc din tot sufletul sa fiti puternice, sa va intelegti cu sotii vostri si sa treceti peste toate de dragul copiilor...daca cei mici sunt bine, sanatosi si fericiti totul e perfect. Uneori D-zeu intarzie dar niciodata nu uita...asa ca trebuie sa aveti incredere ca vor veni zile mai bune in care ve`ti fi alaturi de mamicile voaste. va pup!
anka9mai
anka9mai
moderator
moderator

feminin
Numarul mesajelor : 7521
Varsta : 41
Localizare : De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Joburi/Distractii : cu Alex si tati
Stare de spirit : ca vantul :))))
zodia ta : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Balanta
. : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 26/01/2009

Sus In jos

Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Empty Re: Clubul forumistelor,Happy Family!!!

Mesaj Scris de alinagherman Lun Dec 14, 2009 8:53 am

sunt sigura ca ne va fi mai bine...acestea sunt incercari menite sa ne faca mai puternice si sa apreciem ceea ce avem.....familii frumoase..tot timpul voi avea inima grea pentru parintii mei deoarece sunt despartiti dar ma bucur ca am o familie intelegatoare si frumoasa si mai ales sanatoasa...
alinagherman
alinagherman
supervip
supervip

feminin
Numarul mesajelor : 7087
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Stare de spirit : vesela
zodia ta : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Taur
. : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 05/03/2009

Sus In jos

Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Empty Re: Clubul forumistelor,Happy Family!!!

Mesaj Scris de anka9mai Lun Dec 14, 2009 9:07 am

asa este alina....ori cat ne este de greu trebuie sa tinem cont sa suntem santosi si incet incet le facem noi pe toate...cat despre problemele parintilor tai sunt sigura ca mama ta a luat decizia cea mai corecta pt ea si pt tine...nu ti`ar fi placut sa o stii mereu suparata si traind in tensiune chiar daca nici acum ca e departe nu e bine
anka9mai
anka9mai
moderator
moderator

feminin
Numarul mesajelor : 7521
Varsta : 41
Localizare : De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Joburi/Distractii : cu Alex si tati
Stare de spirit : ca vantul :))))
zodia ta : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Balanta
. : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 26/01/2009

Sus In jos

Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Empty Re: Clubul forumistelor,Happy Family!!!

Mesaj Scris de marika Lun Dec 14, 2009 9:09 am

Fetelor,ce pot sa fac sa-i opresc tusele lui Lori???...tuseste de ceva vreme in continuu:(((((((((
mai astept purtin,si de nu ajunge sotu acasa,chem salvarea ca nu rezist:((((
marika
marika
supervip
supervip

feminin
Numarul mesajelor : 1957
Varsta : 43
Localizare : Cluj-Napoca
zodia ta : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Gemeni
. : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 01/03/2009

Sus In jos

Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Empty Re: Clubul forumistelor,Happy Family!!!

Mesaj Scris de anka9mai Lun Dec 14, 2009 9:23 am

marika a scris:Fetelor,ce pot sa fac sa-i opresc tusele lui Lori???...tuseste de ceva vreme in continuu:(((((((((
mai astept purtin,si de nu ajunge sotu acasa,chem salvarea ca nu rezist:((((
Marika si Alex al meu tuseste tare si astazi am fost la doctor cu el si mi`a dat un sirop RHINATHIOL 2% se numeste ...uite si poza cutiei
Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Siropel002
anka9mai
anka9mai
moderator
moderator

feminin
Numarul mesajelor : 7521
Varsta : 41
Localizare : De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Joburi/Distractii : cu Alex si tati
Stare de spirit : ca vantul :))))
zodia ta : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Balanta
. : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 26/01/2009

Sus In jos

Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Empty Re: Clubul forumistelor,Happy Family!!!

Mesaj Scris de anka9mai Lun Dec 14, 2009 9:38 am

va pup fetele si va doresc noapte linistita Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 678577
anka9mai
anka9mai
moderator
moderator

feminin
Numarul mesajelor : 7521
Varsta : 41
Localizare : De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Joburi/Distractii : cu Alex si tati
Stare de spirit : ca vantul :))))
zodia ta : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Balanta
. : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 26/01/2009

Sus In jos

Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Empty Re: Clubul forumistelor,Happy Family!!!

Mesaj Scris de marika Lun Dec 14, 2009 10:02 am

Mersii Anka!Pt ce tuse e?
Lori are o tuse seaca...oare e bun si pt asta?
I-am dat Eurespal pana acum,doar ca n-a avut efect..:((
marika
marika
supervip
supervip

feminin
Numarul mesajelor : 1957
Varsta : 43
Localizare : Cluj-Napoca
zodia ta : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Gemeni
. : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 01/03/2009

Sus In jos

Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Empty Re: Clubul forumistelor,Happy Family!!!

Mesaj Scris de alinagherman Lun Dec 14, 2009 10:28 am

marika eu ii mai dau stodal de tuse ...si pt tuse seaca mai este si humex...depinde ce i-ai mai dat pana acum ...e bun si eurespalul
alinagherman
alinagherman
supervip
supervip

feminin
Numarul mesajelor : 7087
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Stare de spirit : vesela
zodia ta : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Taur
. : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 05/03/2009

Sus In jos

Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Empty Re: Clubul forumistelor,Happy Family!!!

Mesaj Scris de adyna_2k6 Lun Dec 14, 2009 10:40 am

buna fetele...eu nu am intrat pana acum ptr.ca a stat Cristian pe youtobe la desene..abia l-am lu-at de la pc..cu bocete nu plansete...Anka iti multumesc ptr.cuvintele frumoase de incurajare kiss
maryka si eu ii dau mereu lui Cristian cand tuseste STODAL..pe asta il i-au si eu..am tusit intr-o noapte aproape toata noaptea la un momentdat am si varsat de la acea tuse ma durea si in piept ...a doua zi am mers la farmacie si am lu-at STODAL ca se gaseste si aici si pana seara iti spun ca nu am mai tusit mai deloc,odata la o ora daca imi venea o singura tuse si scurta..
adyna_2k6
adyna_2k6
supervip
supervip

feminin
Numarul mesajelor : 3473
Varsta : 45
Localizare : acasa cu familia..Italy(Bologna)
Joburi/Distractii : fac sport in fiecare zi
Stare de spirit : vesela si fericita
zodia ta : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Rac
. : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 24/02/2009

http://www.hi5.com/friend/profile/displayProfile.do?userid=13386

Sus In jos

Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Empty Re: Clubul forumistelor,Happy Family!!!

Mesaj Scris de mary24 Lun Dec 14, 2009 6:24 pm

marika a scris:Mersii Anka!Pt ce tuse e?
Lori are o tuse seaca...oare e bun si pt asta?
I-am dat Eurespal pana acum,doar ca n-a avut efect..:((
NEATZA FETELE MARYCA SI EU IAM TOT DAT LA ALEX EUROSPAL NU ESTE DE TREABA EU CIND TUSESTE LA ALEX AI DAU .ACC100...CITE UN PLICULET DE 3 ORI PE ZI LUI AI AJUTA FF MULT SI SIBOP DE BRAD SAU SIROP DE LA RIDICHIE NEAGRA
mary24
mary24
supermoderator
supermoderator

feminin
Numarul mesajelor : 18093
Varsta : 46
Localizare : alaturi de voi
Joburi/Distractii : o mamica fericita
Stare de spirit : heppy
zodia ta : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Leu
. : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 18/10/2008

Sus In jos

Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Empty Re: Clubul forumistelor,Happy Family!!!

Mesaj Scris de miky_28 Lun Dec 14, 2009 8:12 pm

marika a scris:Fetelor,ce pot sa fac sa-i opresc tusele lui Lori???...tuseste de ceva vreme in continuu:(((((((((
mai astept purtin,si de nu ajunge sotu acasa,chem salvarea ca nu rezist:((((

marika incearca cu sirop de brad,de obicei da rezultate foarte bune.
eu am folosit pentru andreea si humex recomandat de medic si a fost si acela foarte bun..
speram sa ii treaca curand lui Lori si sa vii cu vesti bune.
miky_28
miky_28
supermoderator
supermoderator

feminin
Numarul mesajelor : 10397
Varsta : 44
Localizare : aproape de voi
Joburi/Distractii : cadru didactic
Stare de spirit : vesela si pusa pe sotii
zodia ta : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Rac
. : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 26/10/2008

Sus In jos

Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Empty Re: Clubul forumistelor,Happy Family!!!

Mesaj Scris de Ana Lun Dec 14, 2009 11:08 pm

buna fetele.
ce mai faceti voi?cam suparici ati fost zilele astea.imi pare tare rau.e din cauza sarbatorilor.e normal.eu ce sa mai zic?numai eu stiu prin ce trec.dar nu mai are sens sa ma gindesc,ca-mi fac numai rau si nu merita piticul asta sa creasca in lacrimi.e mereu cu zimbetul pe buze,de ce sa i-l stric?mai bine ma bucur si eu alaturi de el.asa-i viatza.curaj fetele. Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 678577
Marika,multumesc de urari.am pus niste poze in topikul "la multi ani".
cadouri a primit hainutze si jucariii.
va pup fetele si va doresc o zi frumoasa
Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 678577
Ana
Ana
supervip
supervip

feminin
Numarul mesajelor : 2517
Varsta : 41
Localizare : italia
Joburi/Distractii : timpul petrecut cu familia
Stare de spirit : o mamica fericita
. : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 25/08/2009

Sus In jos

Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Empty Re: Clubul forumistelor,Happy Family!!!

Mesaj Scris de monica_2008 Lun Dec 14, 2009 11:55 pm

Buna fetelor...am revenit si eu alaturi de voi dar sunt tare trista...nu stiu cand imi voi revenii...e foarte greu mai ales cand ii vad pe parintii mei cat de mult sufera...zilnic ne cheama tati sa mergem la ei sa ne vada(mai am un fratre) ii este frica sa nu ne piarda si pe noi...offffff doamne ce crunta e viata asta...vineri am ingropato pe sora mea,vai atata lume a fost n-am simtit nici frigul nimic...e foarte greu ma trezesc si noaptea si nu mai pot adormii innapoi tot la ea ma gandesc Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 612984...va multumesc k sunteti alaturi de mine

Sanatate multa Marika pentru Lori...va pup
monica_2008
monica_2008
moderator
moderator

feminin
Numarul mesajelor : 13728
Varsta : 53
Localizare : Baia-Mare
Stare de spirit : happy
zodia ta : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Fecioara
. : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 20/10/2008

https://happy-family.1forum.biz

Sus In jos

Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Empty Re: Clubul forumistelor,Happy Family!!!

Mesaj Scris de mary24 Mar Dec 15, 2009 12:37 am

SI NOI VA PUPAM MONICA TREBUIE SA FITI TARI STIU CA VA ESTE GREU SI MAI ALES PT PARINTI TAI CA SARACI SUNT BATRINI SI BOLNAVI ,NOI SUNTEM AICI CHIAR SI VIRTUAL SUNTEM ALATURI DE TINE ORCIND. Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 678577
mary24
mary24
supermoderator
supermoderator

feminin
Numarul mesajelor : 18093
Varsta : 46
Localizare : alaturi de voi
Joburi/Distractii : o mamica fericita
Stare de spirit : heppy
zodia ta : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Leu
. : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 18/10/2008

Sus In jos

Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Empty Re: Clubul forumistelor,Happy Family!!!

Mesaj Scris de FETITA CU BIGUDIURI Mar Dec 15, 2009 2:56 am

saracii parinti ,nici nu vreau sa ma gandesc ce a fost si este in sufletul lor.Dumnezeu sa-i intarteasca.

FETITA CU BIGUDIURI
supervip
supervip

feminin
Numarul mesajelor : 1105
Varsta : 44
Localizare : suceava
Stare de spirit : o mamica implinita
zodia ta : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Taur
. : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 18/11/2008

Sus In jos

Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Empty Re: Clubul forumistelor,Happy Family!!!

Mesaj Scris de mary24 Mar Dec 15, 2009 6:18 am

Buna seara fetelor noi acum am venit de afara ninge asa frumos .....alex este rup de oboseala nici nu o dormit la amiaza pt ca vroia afara .
mary24
mary24
supermoderator
supermoderator

feminin
Numarul mesajelor : 18093
Varsta : 46
Localizare : alaturi de voi
Joburi/Distractii : o mamica fericita
Stare de spirit : heppy
zodia ta : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Leu
. : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 18/10/2008

Sus In jos

Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Empty Re: Clubul forumistelor,Happy Family!!!

Mesaj Scris de miky_28 Mar Dec 15, 2009 6:35 am

si noi am fost azi afara,andreea a fost incantata de zapada,s-a bagat pe unde era zapada mai mare si abia am reusit sa o conving sa vina intre in casa... LAUGHFING
miky_28
miky_28
supermoderator
supermoderator

feminin
Numarul mesajelor : 10397
Varsta : 44
Localizare : aproape de voi
Joburi/Distractii : cadru didactic
Stare de spirit : vesela si pusa pe sotii
zodia ta : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Rac
. : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 26/10/2008

Sus In jos

Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Empty Re: Clubul forumistelor,Happy Family!!!

Mesaj Scris de anka9mai Mar Dec 15, 2009 6:46 am

marika a scris:Mersii Anka!Pt ce tuse e?
Lori are o tuse seaca...oare e bun si pt asta?
I-am dat Eurespal pana acum,doar ca n-a avut efect..:((
pe prospect zice asa:
este un fluidificant al secretiei bronsice, favorizeaza eliminarea secretiilor prin tuse si face parte din grupa expectoranta fara combinatii cu antitusive,mucolitice.
Rhinathiol 2% pt copii si sugari se utilizeaza in tratamnetul tulburarilor secretiei bronsice aparute in special in cursul afectiunilor bronsice acute cum sunt bronsita acuta si acutizarile afectiunilor cornice ale cailor respiratorii, la copii si sugari.

Acum ce sa zic, nu e recomandat sa iei dupa ureche dar si eu i`am dat eurespal de 2 ori lui Alex si nu si`a facut efectul asa ca nu`i mai dau....siropelul asta Rhinathiol 2% l`am luat tot cu prescrictia medicului pediatru care dupa ce l`a ascultat la plamani si a zis ca nu are nimic...tuseste uneori sec dar si plin...acum dr banuieste ca e vb de o secretie care el nu o poate elimina. dupa ziua de ieri 2 doze si azi 2 nu mai tuseste...sper sa fie bine de data asta ca, cu Eurespal m`am lamurit (nu`i f bun) .
mergi cu Lori la medic sau vb cu o farmacista buna(daca cunosti).
va pup si va doresc sa scapato de tuse ca e tare urata
anka9mai
anka9mai
moderator
moderator

feminin
Numarul mesajelor : 7521
Varsta : 41
Localizare : De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Joburi/Distractii : cu Alex si tati
Stare de spirit : ca vantul :))))
zodia ta : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Balanta
. : Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 683429w1nqpcirhr
Data de inscriere : 26/01/2009

Sus In jos

Clubul forumistelor,Happy Family!!! - Pagina 4 Empty Re: Clubul forumistelor,Happy Family!!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum